Ved alle henvendelser til oss ber vi deg oppgi ditt medlemsnummer for raskere behandling!

Klubbens adresse:
BMW Car Club Norway
Strømsæthers vei 69
1715 Yven
e-post: info@bmwccn.no

Fahrfreude:
Tor Arne Hæg
Redaktør
Tlf: 905 11 018
e-post: fahrfreude@bmwccn.no

LMK / Forsikring:
Rune Kampenes
Tlf: 950 52 816
e-post: lmk@bmwccn.no

Hjelp oss å holde denne siden oppdatert! Send oppdateringer til info@bmwccn.no

Hovedstyret

Christer Bjercke
President
Tlf: 416 59 319
e-post: christer@bmwccn.no

Torstein Solhaug
Økonomiansvarlig
Tlf: 411 82 822
e-post: torstein@bmwccn.no

Lars-Erik Eilertsen
Sekretær
DK/UG ansvarlig
Tlf: 926 33 036
e-post: lars.erik@bmwccn.no

Kristian Østgaard
Styremedlem
Medlemsansvarlig
Tlf: 915 61 315
e-post: medlem@bmwccn.no

Julian Svarliaunet
Styremedlem
PR | Media
Tlf: 901 47 355
e-post: julian@bmwccn.no

Frederick Mowinckel
Varamedlem
Ansvarlig banetreff
Tlf: 908 58 454
e-post: frederick@bmwccn.no

Hans Fredrik Hannevig Teiseth
Varamedlem
Ansvarlig samarbeidspartnere
Tlf: 413 09 760
e-post: info@bmwccn.no